Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

Nová zubní pohotovost v Opavě!

09.03.2021 | Bc. Alena Vašková, MBA

“Přemýšleli jsme jak pomoci i těm pacientům, kteří svého zubního lékaře nemají nebo také těm, které postihne akutní bolest zubu o víkendu. Zároveň pro nás zůstává prioritou udržet vysoký standard našich služeb, zejména pak, aby pacienti byli ošetřeni bez čekání, kvalitně a v příjemném prostředí. Jako jediná možnost se nám jeví otevření vlastní zubní pohotovosti, kterou nazýváme myPohotovost” říká vedoucí lékařka myTREEDK MDDr. Lucie Němcová.


Nová zubní pohotovost, která zahájí svůj provoz druhou březnovou sobotu, nabídne pacientům několik příjemných výhod. Pacienti se mohou objednat telefonicky nebo on-line. U On-line objednávky si pacient sám zvolí hodinu, kterou pro své ošetření preferuje. Objednat se může z pohodlí domova bez nutnosti kamkoliv telefonovat. Pacient, který myPohotovost navštíví tak přichází na řada ve smluvený čas. V myTREEDK na pacienty čeká moderní čekárna s přístupem k internetu, dobrá káva, milá recepční a hlavně kvalitní stomatologická péče, kterou právě potřebují. 


Ošetření, které pacienti v myTREEDK podstoupí probíhá vždy bezbolestně a navíc si jej mohou zpříjemnit užitím inhalačního anestetika, které odstraní strach a obavy ze zákroku. myPohotovost může navštívit každý a není tedy podmínkou být registrovaným pacientem na jedné z klinik TREEDK. 


“Samozřejmě jsme připraveni přijmout do péče také pacienty, kteří k nám přicházejí k akutnímu ošetření, ale svého stálého zubního lékaře nemají. Nejjednodušší způsob pro objednání je potom využít objednání přes naše webové stránky www.mypohotovost.cz". Dodává MDDr. Němcová.


Zubní myPohotovst bude v provozu každou sobotu od 8:00 do 13:00 na klinice myTREEDK na Nerudově ulici v Opavě.