Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

Blog

Rady, návody, praktické postupy a novinky ze světa zubního lékařství.

Nová zubní pohotovost v Opavě!

09.03.2021 | Bc. Alena Vašková, MBA
Otevíráme novou zubní pohotovost bez nutnosti registrace! Termín si objednejte online a nechte se ošetřit profesionálně a bez čekání.
Číst více

A zase ty kanálky...

02.07.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
Přeneste se s námi do ordinace endodontisty v TREEDK. Co stojí za úspěchem takto náročného ošetření? Dočtete se v článku.
Číst více

Je Covid-19 rizikem pro zdraví Vašich zubů a dásní?

05.05.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
Zvládnout dnešní těžkou dobu s dříve nastaveným režimem a denními rituály nemusí být snadné. Avšak právě tato zkouška prověří, jak vážně to myslíme s péči o naše zdraví a zvláště pak se zdravím našich zubů a dásní.
Číst více

Společně proti COVID 19

14.04.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
V TREEDK zavádíme řadu opatření, abyste se u nás cítili v bezpečí. V uplynulých dnech jsme věnovali maximum svého úsilí, aby se naše klinika stala pro koronavirus nedobytnou pevností.
Číst více

Nemoc, která ničí zuby a také tělo! Cukrovka

08.01.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
Vyhýbáni se cukru či sladkostem se stalo novoročním předsevzetím nejednoho z nás. Ať už je pro nás motivace zhubnout či zlepšit své zdraví obecně, naše tělo nám v vždy poděkuje. Co dělat v případě, že naše zdraví již bije na poplach a poškození zubů, cév či zdraví obecně je vlivem zvýšeného příjmu cukru v potravě ohroženo? Dočtete se v článku.
Číst více

Zánět dásní - prvotní příznak problémů v dutině ústní

18.07.2019 | Bc. Alena Vašková
Krvácející dásně jsou pouze začátkem cyklu na jehož konci může být ztráta zubů. Parodontóza je onemocnění, které způsobuje silný zápach z úst, bolesti v dutině ústní a úbytek kosti. Prevence je snadná. Jak se zánětem dásní zatočit? Přečtěte si tento článek.
Číst více

S touto metodou jsou citlivé zuby minulostí!

03.07.2019 | Bc. Alena Vašková
Také si neumíte vychutnat zmrzlinu nebo Vaše oblíbené ledové frappé kvůli citlivosti zubů? V článku se dočtete co je příčinou a jak Vás toho problému v TREE DK konečně zbavíme.
Číst více

Virtuální realita

02.07.2019 | Markéta Stošková
Přístroj, jenž nás dovede převést na krásné a klidné místo v přírodě, dokáže odpoutat pacientovu pozornost od bolesti natolik, že není třeba využívat tlumící medikamenty. Připadá vám to jako sci-fi? Nemusí, britští vědci testují již několik let účinky virtuální reality na vědomí pacienta v zubařském křesle. A výsledky hovoří jasně. Ti, kteří se během vrtání zubního kazu procházeli po pláži či lese, hodnotili zákrok jako snesitelnější.
Číst více

Jak na protézu, která nedrží? Dozvíte se v článku

27.06.2019 | Bc. Alena Vašková
Uvolněná zubní náhrada může způsobovat mnoho obtíží. Od špatné artikulace po neschopnost se najíst. V TREE DK provídíme zákrok zvaný prohloubení vestibula, který Vás problémů se zubní náhradou zbaví jednou provždy. Jak? Čtěte!
Číst více

A-PRF. Co to je?

02.03.2019 | MDDr. Petr Herman
Minimum komplikací a rychlá doba hojení je součástí požadavků moderní stomatologie. Jednou z možností, která nám pomáhá k tomu, aby se pacient po ošetření cítil co nejlépe, je použití krevní plazmy z vlastní krve pacienta. Díky jaké technologii je tento pokrok v medicíně možný? Dočtete se v článku.
Číst více

Úrazy zubů

24.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Úrazy zubů potkají až 50% dětí. Víte, jak v takovém případě postupovat?
Číst více

Nové webové stránky

17.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Spustili jsme nové webové stránky pro naše pacienty. Vzhledem k velkému množství informací týkajících se služeb poskytovanýcn v TREEDK jsme pro Vás připravili překvapení.
Číst více

Zubní implantáty

05.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Jedná se o nejpokročilejší formu náhrady ztracených zubů. Zubní implantáty se používají u předních i zadních zubů u pacientů, kde je potřeba upravit estetiku nebo žvýkací funkci zubů. Náhrada ztracených zubů zabraňuje také sklonu a posunu sousedních zubů, což narušuje celou žvýkací funkci a navíc skloněné zuby jsou hůře čistitelné a mají tedy kratší životnost. Implantáty lze použít také u bezzubých čelistí a vyhnout se tak celkovým náhradám.
Číst více

8 věcí, které musíte vědět pokud Vás čeká ošetření zubních kanálků

05.11.2018 | Bc. Alena Vašková
Máte-li i Vy vlastní zkušenost s bolestí zubu, která Vás pravděpodobně zastihla v noci a udeřila takovou silou, že Vám znemožnila jakkoliv fungovat, máte zároveň zkušenost s endodontickým ošetřením. Zjednodušeně, ošetřením kořenových kanálku zubu. Jak i vy můžete poznat, že ošetření proběhlo tak jak má? Dočtete se v článku.
Číst více

Celková anestezie a analgosedace

11.07.2018 | TREEDK
Vaše dítě si zaslouží to nejlepší. V TREEDK na to máme stejný názor.
Číst více

Zuby krásné zuby mé

30.06.2018 | Bc. Alena Vašková
Chceme Vám říct jedno velké tajemství, tak velké, že dost možná otřese Vašim životem a vším co jste si doposud o svých zubech mysleli. Tím tajemstvím je, že zubní kazy se nedědí, špatné zuby nejsou vrozené a zubní pasta akorát příjemně osvěží dech. Dnes se proto podíváme na zoubek zubnímu kazu, jak doopravdy vzniká, co jej způsobuje a hlavně jak se s ním poprat, aby Váš úsměv zůstal celý.
Číst více

Aby bílé zuby bílé byly

09.05.2018 | Sandra Malohlavová, DiS.
Už se Vám někdy stalo, že jste tiše záviděli kolegům a známým jejich zářivě bílý úsměv? Vidíte jej v médiích, časopisech, ale v zrcadle stále ne? Nejste sami. Více v článku, tentokrát na téma bělení zubů.
Číst více

Zubní pasta jako řešení problémů se zuby

11.03.2018 | Alena Vašková
Myslíte si, že používání drahé zubní pasty na kterou denně vidíte reklamu v televizi, zaručeně ochrání Vaše zuby před citlivostí, krvácením nebo vznikem zubního kazu? Omyl! Přečtěte si jakou funkci doopravdy zubní pasta má.
Číst více