Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

Blog

Rady, návody, praktické postupy a novinky ze světa zubního lékařství.

5 základních rad, jak poznat dobrého zubního lékaře

15.08.2023 | Bc. Alena Vašková, MBA
Hledání dobrého zubního lékaře pro Vás a Vaše děti je zásadním faktorem pro udržení dobrého orálního zdraví. Sepsali jsme pro Vás 5 bodů díky kterým poznáte, že jste kápli na toho pravého.
Číst více

7 tipů jak snížit stres a obavy u dětí z návštěvy zubního lékaře

15.02.2023 | Bc. Alena Vašková, MBA
Příprava dítěte na návštěvu zubaře může pomoci snížit stres a obavy, které s tím mohou být spojeny. Následující tipy Vám mohou pomoci s přípravou dítěte na návštěvu u zubního lékaře.
Číst více

3 důvody, proč je důležité pravidelně podstupovat rtg vyšetření u zubního lékaře

14.02.2023 | Bc. Alena Vašková, MBA
Pravidelné návštěvy zubního lékaře jsou klíčové pro zdraví vašich zubů a dásní . Součástí těchto návštěv jsou často i rentgenové snímky, které slouží jako neocenitelný nástroj pro zjištění různých problémů a prevenci dalších.
Číst více

Ošetření dětí v celkové anestesii

14.02.2023 | Bc. Alena Vašková
Pro mnoho dětí může návštěva stomatologa být stresující záležitostí, a to i přesto, že se jedná o běžnou rutinní zdravotní péči. Některé děti mohou mít obavy z bolesti, zvuku vrtáku nebo samotného lékaře. To může být ještě komplikovanější, když je potřeba provést rozsáhlejší ošetření, jako je například plomba, extrakce zubu nebo kořenové ošetření.
Číst více

Startujeme rekvalifikační kurz myASISTENTKA

02.11.2022 | Bc. Alena Vašková, MBA
Zubní asistentka je v moderní stomatologii nepostradatelným členem dentálního týmu. S TREEDKedu jsme se rozhodli tomuto oboru zvýšit prestiž a spolupodílet se tak na vzdělání zubních instrumentářek již od úplného začátku.
Číst více

Zubní péče pro všechny (ne)mileniály

05.08.2021 | Bc. Alena Vašková, MBA
Pokud stále váháte, zda se stát pacientem TREEDK či myTREEDK, přečtěte si následující řádky, ve kterých Vám představíme vše, co Vás na našich klinikách čeká.
Číst více

Nová zubní pohotovost v Opavě!

09.03.2021 | Bc. Alena Vašková, MBA
Otevíráme novou zubní pohotovost bez nutnosti registrace! Termín si objednejte online a nechte se ošetřit profesionálně a bez čekání.
Číst více

A zase ty kanálky...

02.07.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
Přeneste se s námi do ordinace endodontisty v TREEDK. Co stojí za úspěchem takto náročného ošetření? Dočtete se v článku.
Číst více

Je Covid-19 rizikem pro zdraví Vašich zubů a dásní?

05.05.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
Zvládnout dnešní těžkou dobu s dříve nastaveným režimem a denními rituály nemusí být snadné. Avšak právě tato zkouška prověří, jak vážně to myslíme s péči o naše zdraví a zvláště pak se zdravím našich zubů a dásní.
Číst více

Společně proti COVID 19

14.04.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
V TREEDK zavádíme řadu opatření, abyste se u nás cítili v bezpečí. V uplynulých dnech jsme věnovali maximum svého úsilí, aby se naše klinika stala pro koronavirus nedobytnou pevností.
Číst více

Nemoc, která ničí zuby a také tělo! Cukrovka

08.01.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA
Vyhýbáni se cukru či sladkostem se stalo novoročním předsevzetím nejednoho z nás. Ať už je pro nás motivace zhubnout či zlepšit své zdraví obecně, naše tělo nám v vždy poděkuje. Co dělat v případě, že naše zdraví již bije na poplach a poškození zubů, cév či zdraví obecně je vlivem zvýšeného příjmu cukru v potravě ohroženo? Dočtete se v článku.
Číst více

Zánět dásní - prvotní příznak problémů v dutině ústní

18.07.2019 | Bc. Alena Vašková
Krvácející dásně jsou pouze začátkem cyklu na jehož konci může být ztráta zubů. Parodontóza je onemocnění, které způsobuje silný zápach z úst, bolesti v dutině ústní a úbytek kosti. Prevence je snadná. Jak se zánětem dásní zatočit? Přečtěte si tento článek.
Číst více

S touto metodou jsou citlivé zuby minulostí!

03.07.2019 | Bc. Alena Vašková
Také si neumíte vychutnat zmrzlinu nebo Vaše oblíbené ledové frappé kvůli citlivosti zubů? V článku se dočtete co je příčinou a jak Vás toho problému v TREE DK konečně zbavíme.
Číst více

Virtuální realita

02.07.2019 | Markéta Stošková
Přístroj, jenž nás dovede převést na krásné a klidné místo v přírodě, dokáže odpoutat pacientovu pozornost od bolesti natolik, že není třeba využívat tlumící medikamenty. Připadá vám to jako sci-fi? Nemusí, britští vědci testují již několik let účinky virtuální reality na vědomí pacienta v zubařském křesle. A výsledky hovoří jasně. Ti, kteří se během vrtání zubního kazu procházeli po pláži či lese, hodnotili zákrok jako snesitelnější.
Číst více

Jak na protézu, která nedrží? Dozvíte se v článku

27.06.2019 | Bc. Alena Vašková
Uvolněná zubní náhrada může způsobovat mnoho obtíží. Od špatné artikulace po neschopnost se najíst. V TREE DK provídíme zákrok zvaný prohloubení vestibula, který Vás problémů se zubní náhradou zbaví jednou provždy. Jak? Čtěte!
Číst více

A-PRF. Co to je?

02.03.2019 | MDDr. Petr Herman
Minimum komplikací a rychlá doba hojení je součástí požadavků moderní stomatologie. Jednou z možností, která nám pomáhá k tomu, aby se pacient po ošetření cítil co nejlépe, je použití krevní plazmy z vlastní krve pacienta. Díky jaké technologii je tento pokrok v medicíně možný? Dočtete se v článku.
Číst více

Úrazy zubů

24.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Úrazy zubů potkají až 50% dětí. Víte, jak v takovém případě postupovat?
Číst více

Nové webové stránky

17.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Spustili jsme nové webové stránky pro naše pacienty. Vzhledem k velkému množství informací týkajících se služeb poskytovanýcn v TREEDK jsme pro Vás připravili překvapení.
Číst více

Zubní implantáty

05.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Jedná se o nejpokročilejší formu náhrady ztracených zubů. Zubní implantáty se používají u předních i zadních zubů u pacientů, kde je potřeba upravit estetiku nebo žvýkací funkci zubů. Náhrada ztracených zubů zabraňuje také sklonu a posunu sousedních zubů, což narušuje celou žvýkací funkci a navíc skloněné zuby jsou hůře čistitelné a mají tedy kratší životnost. Implantáty lze použít také u bezzubých čelistí a vyhnout se tak celkovým náhradám.
Číst více

8 věcí, které musíte vědět pokud Vás čeká ošetření zubních kanálků

05.11.2018 | Bc. Alena Vašková
Máte-li i Vy vlastní zkušenost s bolestí zubu, která Vás pravděpodobně zastihla v noci a udeřila takovou silou, že Vám znemožnila jakkoliv fungovat, máte zároveň zkušenost s endodontickým ošetřením. Zjednodušeně, ošetřením kořenových kanálku zubu. Jak i vy můžete poznat, že ošetření proběhlo tak jak má? Dočtete se v článku.
Číst více

Celková anestezie a analgosedace

11.07.2018 | TREEDK
Vaše dítě si zaslouží to nejlepší. V TREEDK na to máme stejný názor.
Číst více

Zuby krásné zuby mé

30.06.2018 | Bc. Alena Vašková
Chceme Vám říct jedno velké tajemství, tak velké, že dost možná otřese Vašim životem a vším co jste si doposud o svých zubech mysleli. Tím tajemstvím je, že zubní kazy se nedědí, špatné zuby nejsou vrozené a zubní pasta akorát příjemně osvěží dech. Dnes se proto podíváme na zoubek zubnímu kazu, jak doopravdy vzniká, co jej způsobuje a hlavně jak se s ním poprat, aby Váš úsměv zůstal celý.
Číst více

Aby bílé zuby bílé byly

09.05.2018 | Sandra Malohlavová, DiS.
Už se Vám někdy stalo, že jste tiše záviděli kolegům a známým jejich zářivě bílý úsměv? Vidíte jej v médiích, časopisech, ale v zrcadle stále ne? Nejste sami. Více v článku, tentokrát na téma bělení zubů.
Číst více

Zubní pasta jako řešení problémů se zuby

11.03.2018 | Alena Vašková
Myslíte si, že používání drahé zubní pasty na kterou denně vidíte reklamu v televizi, zaručeně ochrání Vaše zuby před citlivostí, krvácením nebo vznikem zubního kazu? Omyl! Přečtěte si jakou funkci doopravdy zubní pasta má.
Číst více