Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

SLUŽBY

V TREEDK klademe důraz především na prevenci. Pokud je ale ošetření nezbytné, provedeme ho co nejlépe. A hlavně bezbolestně.

Cílem je, aby naši pacienti byli vždy spokojeni a my měli radost z dobře odvedené práce.

První návštěva

Vstupní vyšetření slouží k seznámení se se zubní klinikou a s námi. Zjistíme během něj historii vašich ošetření, vyšetříme dutinu ústní a zhotovíme rentgenové snímky. Na základě těchto informací pak společně zhotovíme léčebný plán a domluvíme se na dalším postupu.

Prevence a dentální hygiena

Prevence je vždy jednodušší, levnější a efektivnější než samotná léčba. I my na ni proto dbáme. Ve spolupráci s dentální hygienistkou Vás naučíme vše o správném čištění chrupu. Návštěvy dentální hygienistky probíhají 2x ročně před preventivní prohlídkou.

Záchovná stomatologie

Pokud je potřeba zhotovit výplň na zubu, používáme kvalitní a estetické kompozitní materiály. Na rozdíl od výplní amalgámových u nich totiž není potřeba zbytečně odvrtávat zdravou zubní tkáň. Navíc lépe vypadají a částečně obnovují i pevnost zubu.

Dětská stomatologie

Ošetřujeme samozřejmě i děti. Bezbolestně a šetrně. Zvláštní důraz u dětí klademe hlavně na prevenci a ústní hygienu. Děti a jejich rodiče proto nejen ošetřujeme, ale hlavně vzděláváme.

Ošetření kořenových kanálků

Ošetřením kořenových kanálků lze předejít nebo alespoň oddálit vytržení zubu. A to je pro nás prioritou. Pokud je to jen trochu možné, preferujeme samozřejmě zachování vlastního zubu před více invazivní léčbou.

Protetická stomatologie

Pokud již není možné provést záchovné ošetření, přichází na řadu korunky nebo částečné korunky z keramických nebo kompozitních materiálů. Ty vytváříme přesně na míru každému pacientovi ve spolupráci se zubní laboratoří. Výsledek je estetický a dlouhodobě stabilní.

Stomatochirurgie

Pokud již není možná záchrana zubu nebo se jedná o zub moudrosti, je někdy potřeba přistoupit k extrakci zubu. Zákroky probíhají maximálně šetrně. Našim cílem je, aby následné hojení probíhalo co možná nejlépe. U nás se bát nemusíte. Chirurgické zákroky se totiž provádí vždy v lokální anestezii někdy i za použití speciálního inhalačního analgetika.

Implantologie

Plně si uvědomujeme společenský dopad, který s sebou chybějící zuby přináší. Obzvlášť, jedná-li se o zuby přední. Dlouhodobě funkční a esteticky vysoce kvalitní náhradou jsou zubní implantáty. Ty fungují jako umělé zubní kořeny, které mohou nést fixní protetické práce, jakými jsou korunky nebo můstky.

Celková anestezie

Nabízíme ošetření v  celkové anestezii či analgosedaci. Zatímco budete spokojeně spát, Vaše zuby ošetříme pod vedením zkušeného anesteziologa a jako bonus si na zákrok nebudete vůbec pamatovat.

Kvalitní stomatologické ošetření vyžaduje nejmodernější technologie a dostatek času. V TREEDK najdete obojí.

Naše přednosti

stomatologie pro zuby na celý život

Moderní a přátelské prostředí
Objednání na konkrétní čas bez čekání
Bezbolestné ošetření
Neustálé vzdělávání je pro nás prioritou
Důkladná sterilizace nástrojů je pro nás samozřejmostí
Individuální a partnerský přístup ke každému pacientovi