Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

Nemoc, která ničí zuby a také tělo! Cukrovka

08.01.2020 | Bc. Alena Vašková, MBA

Není tajemstvím, že cukr nepřispívá pouze ke vzniku zubního kazu, ale zejména nebezpečného diabetu neboli cukrovky. Dohled nad zdravím zubů svěřujeme do rukou svého zubního lékaře během pravidelných preventivních prohlídek 2x ročně. Navíc, postihne-li nás onemocnění zubů, příznak je jednoznačný - bolest. Přítomnost cukrovky však provází nespecifické příznaky jako je hubnutí, velká žízeň, časté močení či únava. Prvním krokem k zahájení léčby je vždy včaná diagnostika. Jen díky tomu může být jakákoliv nemoc odhalena, pojmenována a také léčena. Jen v České republice trpí touto chorobou přes milion obyvatel! S pomocí moderních diagnostických přístrojů současné medicíny se můžete s prevencí tohoto onemocnění svěřit také svému zubaři v TREEDK. 

Přístroj Standard F200 vyhodnotí z pouhé jediné kapky krve průměrnou hodnotu cukru v krvi za uplynulé dny. Díky tomu se k vyšetření nemusíte dostavit na lačno jako je tomu u běžných testů s pomocí glukometru. Vyšetření probíhá pouhé 3 minuty.

Objednávat se nemusíte! Příjďtě sami nebo vemte svoji babičku na jednoduchý a rychlý test do TREEDK.