Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

KARIÉRA

Chceme být trochu jiná klinika! Pomozte ji vytvořit s námi. Jsme mladý, sympatický a progresivní tým.
Měníme stomatologii a chceme ji měnit spolu s Vámi.

volné pracovní pozice

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME

Tak co, plácneme si?

Lajk?

 

zavolat na 774 310 272

napsat email vaskova@treedk.cz

Pracovní úvazek pro zubní lékaře

Staňte se zubním lékařem v TREEDK. Buďte našim kolegou či kolegyní, která chce dělat stomatologií tak, jak se má. Kvalitně, bezbolestně a hlavně podle těch nejmodernějších postupů. U nás tuto možnost dostanete od prvního dne, ale také Vám dáme prostor říct a ukázat, jak dělat věci ještě líp. V TREEDK si důvěřujeme, kryjeme si záda.

Pracovní úvazek pro dentální hygienistky

Zatím jsou v TREEDK hygienistky pouze ženy, avšak dveře mají otevřené také dentální hygienisté. To co je pro pro nás důležité jsou vlastnosti člověka. Pečlivost, upřímnost, pracovitost. Takoví lidé se stanou našimi přáteli velice snadno. Na oplátku Vám můžeme slíbit, že v TREEDK získáte sebevědomí hodné těch nejlepších ve svém oboru. O vybavení ordinace se postaráme, u nás pracujeme jen s tím nejlepším.

Pracovní úvazek pro asistentky zubního lékaře

Zapracovali jsme na sytému zaučování nových kolegyň a kolegů. Proto se nemusíte bát těžkých začátků. Důležité je nechat strach stranou, pak už půjde všechno samo. Zubní asistentky jsou v TREEDK pravou rukou lékaře, někdy i levou. Bez sestřičky to zkrátka nejde. Na tuto pozici přijímáme také zubní instrumentáře.

Praxe pro zubní lékaře

Pokud si potřebujete natrénovat to co Vás ve škole naučili, jste na pravém místě. Na stáži v TREEDK nebudete jen stát a koukat přes rameno. Chceme vidět v čem jste dobří.

Praxe pro dentální hygienistky

To co Vám dá nejvíce pro Vaši budoucí kariéru je kontakt s pacientem. U nás se studentům oboru Dentální hygiena intenzivně věnujeme. Připravujeme semináře, příklady z praxe, zajímavé kazuistiky a to vše pod dohledem našich dentálních hygienistek, které mají svoji práci v malíčku. Přijďte na stáž do TREEDK.

Praxe pro asistentky zubního lékaře

Dost už bylo teorie. Čtyřruční práce se lépe dělá, než se o ni mluví. U nás si nacvičíte vše, co jste dosud viděli pouze na papíře. Přijďte do TREEDK dotáhnout své znalosti z kurzu zubní instrumentářky do konce.
Kontaktní formulář


Odesláním formuláře souhlasíte, aby společnost TREEDK Dentální klinika, s. r. o. jako správce zpracovávala vaše osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.