Objednejte se

Dejte nám vědět, co Vás trápí a kdy byste nás chtěli navštívit. Co nejdříve se Vám ozveme zpět s nejbližším možným termínem.

Některé dokumenty můžete vyplnit již nyní a neztrácet tak zbytečně čas v čekárně.

Blog

Rady, návody, praktické postupy a novinky ze světa zubního lékařství.

Zuby krásné zuby mé

30.06.2018 | Bc. Alena Vašková
Chceme Vám říct jedno velké tajemství, tak velké, že dost možná otřese Vašim životem a vším co jste si doposud o svých zubech mysleli. Tím tajemstvím je, že zubní kazy se nedědí, špatné zuby nejsou vrozené a zubní pasta akorát příjemně osvěží dech. Dnes se proto podíváme na zoubek zubnímu kazu, jak doopravdy vzniká, co jej způsobuje a hlavně jak se s ním poprat, aby Váš úsměv zůstal celý.
Číst více

Úrazy zubů

24.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Úrazy zubů potkají až 50% dětí. Víte, jak v takovém případě postupovat?
Číst více

Nové webové stránky

17.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Spustili jsme nové webové stránky pro naše pacienty. Vzhledem k velkému množství informací týkajících se služeb poskytovanýcn v TREEDK jsme pro Vás připravili překvapení.
Číst více

Celková anestezie a analgosedace

11.07.2018 | TREEDK
Vaše dítě si zaslouží to nejlepší. V TREEDK na to máme stejný názor.
Číst více

Zubní pasta jako řešení problémů se zuby

11.03.2018 | Alena Vašková
Myslíte si, že používání drahé zubní pasty na kterou denně vidíte reklamu v televizi, zaručeně ochrání Vaše zuby před citlivostí, krvácením nebo vznikem zubního kazu? Omyl! Přečtěte si jakou funkci doopravdy zubní pasta má.
Číst více

Aby bílé zuby bílé byly

09.05.2018 | Sandra Malohlavová, DiS.
Už se Vám někdy stalo, že jste tiše záviděli kolegům a známým jejich zářivě bílý úsměv? Vidíte jej v médiích, časopisech, ale v zrcadle stále ne? Nejste sami. Více v článku, tentokrát na téma bělení zubů.
Číst více

8 věcí, které musíte vědět pokud Vás čeká ošetření zubních kanálků

05.11.2018 | Bc. Alena Vašková
Máte-li i Vy vlastní zkušenost s bolestí zubu, která Vás pravděpodobně zastihla v noci a udeřila takovou silou, že Vám znemožnila jakkoliv fungovat, máte zároveň zkušenost s endodontickým ošetřením. Zjednodušeně, ošetřením kořenových kanálku zubu. Jak i vy můžete poznat, že ošetření proběhlo tak jak má? Dočtete se v článku.
Číst více

Zubní implantáty

05.02.2019 | MDDr. Petr Herman
Jedná se o nejpokročilejší formu náhrady ztracených zubů. Zubní implantáty se používají u předních i zadních zubů u pacientů, kde je potřeba upravit estetiku nebo žvýkací funkci zubů. Náhrada ztracených zubů zabraňuje také sklonu a posunu sousedních zubů, což narušuje celou žvýkací funkci a navíc skloněné zuby jsou hůře čistitelné a mají tedy kratší životnost. Implantáty lze použít také u bezzubých čelistí a vyhnout se tak celkovým náhradám.
Číst více

A-PRF. Co to je?

02.03.2019 | MDDr. Petr Herman
Minimum komplikací a rychlá doba hojení je součástí požadavků moderní stomatologie. Jednou z možností, která nám pomáhá k tomu, aby se pacient po ošetření cítil co nejlépe, je použití krevní plazmy z vlastní krve pacienta. Díky jaké technologii je tento pokrok v medicíně možný? Dočtete se v článku.
Číst více